• خانه
  • وبلاگ
  • قیمت سلول درمانی زانو | جراح و متخصص ارتوپدی | دكتر سید سعید مهاجرزاده مشهد
قیمت سلول درمانی زانو | جراح و متخصص ارتوپدی | دكتر سید سعید مهاجرزاده مشهد

قیمت سلول درمانی زانو | جراح و متخصص ارتوپدی | دكتر سید سعید مهاجرزاده مشهد

1400/09/16

درمان با سلول های بنیادی به روش های زیر به بیماران مبتلا به استئوآرتریت زانو كمك می كند: كاهش التهاب و در نتیجه كاهش سرعت پیشرفت آرتروز زانو ترشح Cytokineهایی (پروتئین هایی كه به منظور انتقال پیام ترشح می شوند) كه روند فرسودگی غضروف را كم كرده و از درد زانوی بیمار می كاهند.

قیمت سلول درمانی زانو | جراح و متخصص ارتوپدی | ارتوپد خوب در مشهد : ما در مطب دكتر سید سعید مهاجرزاده با افتخار اعلام می نماییم كه توانسته ایم قیمت سلول درمانی زانو را جهت رفاه حال بیماران خود تا حد امكان كاهش دهیم لطفا در ادامه حهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سلول درمانی زانو و سایر موضوعاتی كه بیشتر مورد سوال و جستجو قرار گرفته است از جمله عوارض سلول درمانی زانو - مركز سلول درمانی زانو در مشهد - سلول درمانی زانو در مشهد - هزینه سلول درمانی - آمپول سلولهای بنیادی برای زانو - امپول سلول بنیادی همراه ما باشید.

قیمت سلول درمانی زانو در مطب دكتر سید سعید مهاجرزاده هم اكنون با كمترین تعرفه و حمایت انواع بیمه ها سلامت – تامین اجتماعی و ... در شهر مشهد انجام می گردد. جهت هرگونه مشاوره در مورد قیمت سلول درمانی زانو با یكی از شماره های مطب تماس برقرار نمایید ما همچنین سعی خواهیم كرد به پرسش هایی عوارض سلول درمانی زانو - مركز سلول درمانی زانو در مشهد - سلول درمانی زانو در مشهد - هزینه سلول درمانی - آمپول سلولهای بنیادی برای زانو - امپول سلول بنیادی در این مطلب پاسخ دهیم .


oyfiFjLQty

اینكه سلول‌ بنیادی چیست؟ و همچنین، هزینه تزریق سلول‌ بنیادی و پیوند آن، از جمله مواردی است كه در این مقاله ، به بررسی آن می‌پردازیم. بدن ما از انواع مختلف سلول تشكیل شده است. اكثر سلول‌ها برای انجام وظایف خاصی در بدن حضور دارند. مثلا گلبول‌های قرمز تخصص دارند كه اكسیژن را در بدن ما در خون حمل می كنند، اما قادر به تقسیم نیستند. سلول‌های بنیادی با رشد بدن، سلول‌های جدیدی را برای بدن فراهم می كنند و جایگزین سلول‌های تخصصی آسیب‌ دیده یا از بین‌رفته می‌شوند. آنها دو ویژگی منحصر به فرد دارند كه به آ‌ن‌ها این امكان را می‌دهد:
آنها می‌توانند بارها و بارها تقسیم‌ شده و سلول‌های جدیدی تولید كنند.
با تقسیم شدن، آن‌ها می توانند به انواع دیگر سلول‌های بدن تبدیل شوند.
تزریق سلول های بنیادین یكی از روش های درمانی برای بهبود بیماری های مفاصل است كه تزریق آن، غضروف ها و مفاصل را برای ساختن سلول های جدید تحریك می كند، اگر تزریق سلول های بنیادین در زمان مناسب انجام شود می تواند تاثیر بسزایی در روند بهبود فرد داشته باشد اما این موضوع به معنای درمان قطعی نیست.
بهتر است تزریق سلول های بنیادین در اوایل بروز بیماری انجام شود. به دلیل این كه اگر آرتروز پیشرفت كرده باشد تاثیر زیادی در روند بهبود فرد ندارد و نمی توان انتظار معجزه برای درمان داشت.
آرتروز شایع‌ترین بیماری مفصلی است كه علت اصلی آ‌ن تخریب بافت مفصلی ناشی از فشارهای وارد شده و یا تروما در ناحیه مفصل است.
اضافه‌وزن، كم‌‌‌تحركی، افزایش سن و تروما از مهم‌ترین علت‌های آرتروز هستند، بیماری‌ای كه به تدریج موجب بی‌تحركی و ضعف قدرت عضلانی می‌شود.
این بیماری بیشتر زانوها را درگیر می‌كند و متاسفانه در سال‌های اخیر نه تنها در بین افراد مسن، بلكه در میان جوانان ایرانی هم شیوع بیشتری یافته است.
نقش سلول‌های بنیادی در درمان این بیماری چیست ؟
سلول‌های پیشساز غضروف كه به زانو تزریق می‌شوند، در مناطقی كه شكل غضروف دارند و با تخریب‌های موضعی از بین رفته‌اند، می‌نشینند و به مرور آن محل‌ها را بازسازی می‌كنند.
به این ترتیب مفصل آسیب‌دیده به مرور زمان ترمیم می‌شود، درد كاهش می‌یابد، توانایی حركتش افزایش پیدا می‌كند و شخص بهبودی نسبی به دست می‌آورد.»
در درمان‌های دارویی معمولا با استفاده از مسكن درد را كاهش می‌دهند كه در واقع نشانه بیماری از بین می‌رود و نه خود بیماری.
گاهی هم از داروهای غضروف‌ساز استفاده می‌شود ولی این داروها به هیچ وجه كارایی و سرعت ترمیم غضروف با استفاده از تزریق سلول بنیادی را ندارند.
هزینه تزریق سلول‌ بنیادی چه میزان است؟ این‌ سوال ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول كرده‌ است. امروزه با‌ توجه به شرایط اقتصادی هزینه‌های درمان، علی‌الخصوص درمان بیماری‌های خاص همانند تزریق سلول‌های بنیادی بسیار بالا رفته‌ است. بر اساس تجزیه و تحلیل‌ها، هزینه تزریق سلول بنیادی از جیب بیماران پرداخت می‌شود، زیرا تحت پوشش بیمه درمانی نیستند.
ارائه دهندگان به ندرت قیمت خود را برای درمان سلول‌های بنیادی در رسانه‌های چاپی یا دیجیتال ارسال می كنند، زیرا آنها می خواهند بیماران قبل از تصمیم گیری در مورد قیمت، مزایای درمان را درك كنند. علاوه بر این، هزینه درمان سلول‌های بنیادی با توجه به شرایط، تعداد درمان‌های مورد نیاز و پیچیدگی روش، عواملی است كه می تواند ارائه خدمات پزشكی را بدون ارائه ویزیت تشخیصی برای بیمار، برای پزشكان دشوار كند. با این‌ حال، در بسیاری از موارد، تصمیم بیمار بر اساس هزینه درمان با سلول های بنیادی به نفع بیمار نیست. بهترین راه برای آگاهی از پیگیری درمان با سلول‌های بنیادی، بررسی نتایج ارزیابی‌های انجام شده از وضعیت بیمار بر اساس شرایط و مقایسه روند بهبود با سایر گزینه‌های درمانی جراحی و غیر جراحی است.

 

قیمت سلول درمانی زانو | جراح و متخصص ارتوپدی | ارتوپد خوب در مشهد - ما تلاش كردین در مورد قیمت سلول درمانی زانو و عوارض سلول درمانی زانو - مركز سلول درمانی زانو در مشهد - سلول درمانی زانو در مشهد - هزینه سلول درمانی - آمپول سلولهای بنیادی برای زانو - امپول سلول بنیادی كه بسیار در گوگل جستجو شده و مورد سوال قرار گرفته توضیحاتی ارائه نمایی لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با یكی از شماره های 09376368767 - 051-38449326 تماس برقرار كنید تا به صورت 100% رایگان از هزینه ها و تعرفه ها مطلع شوید.